Премія-стипендія для студентів-контрактників

Отримає студент-контрактник стипендію в університеті?..
Складне питання для інших ЗВО, але не для ОНАХТ, де це є традицією! Вже п’ятий рік студенти-контрактники 1 та 4 курсу всіх спеціальностей факультету Економіки, бізнесу і контролю ОНАХТ отримують премію-стипендію від бізнесу та випускників ОНАХТ.

premiya-stipendiya

 2019-2020 навчальний рік для даної традиції факультету Економіки, бізнесу і контролю є вже не першим а п’ятим, ювілейним: навчальний рік буде завершено врученням премії-стипендії кращим студентам-контрактникам.

Переможцями за результатами навчання, наукової роботи та активного життя факультету і ОНАХТ у 2019-2020 навчальному році стали:

  1. Кращий студент-контрактник серед студентів 1 курсу факультету – Нікорчук Дмитро Юрійович (спеціальність 051 «Економіка», освітня програма «Економіка підприємства») – 98,63 балів.
  2. Кращий студент-контрактник серед студентів 4 курсу факультету та за активну наукову роботу – Корікова Анна Костянтинівна (спеціальність 051 «Економіка», освітня програма «Економіка підприємства»)  – 91,18 балів.
  3. Кращим студентом за результатами наукової роботи визначено Митрофанова Олександра Сергійовича (спеціальність 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит», група ФЕБ-531 –  СВО «Магістр»).
  4. Кращим студентом за громадську та організаційну роботу, участь у студентському самоврядуванні факультету визначено Комишан Олену Юріївну (спеціальність 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит», група ФЕБ-431 – СВО «Бакалавр»).

Вітаємо переможців!
Бажаємо нових успіхів та досягнень студентам Одеської національної академії харчових технологій!!!