Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій – перший четверг квітня і листопада.

Ярмарок вакансій ОНАХТ– трамплін для молодих фахівців

29_ярмарок_вакансій_800x1200

Пошук роботи можна здійснювати різними методами: розмістити оголошення в газеті або в мережі Internet, періодично переглядати друковані видання або сайти про роботу і самостійно зв’язуватися з роботодавцями, використовувати особисті знайомства і т.ін., але всі перераховані вище методи мають один загальний недолік: відсутність попереднього особистого контакту з роботодавцем, який відбувається, як правило, вже на співбесіді.

Цей унікальний захід давно вже став стартовим майданчиком для молодих фахівців ОНАХТ. Вже понад 13 років роботодавці двічі на рік (перший четвер листопада та перший четвер квітня) приїжджають в академію та запрошують студентів і випускників – всіх, хто хоче знайти роботу або заснувати власну справу до безпосереднього спілкування.

Під час ярмарку керівники підприємств, головні інженери, зав. виробництвом, досвідчені співробітники відділів кадрів консультують студентів і випускників, розповідають про останні тенденції на ринку праці та проводять співбесіди. А саме під час індивідуальної бесіди з’являється можливість отримати відповіді на всі питання, які цікавлять здобувача.

У 29 Ярмарку вакансій, прийняли участь представники 85 організацій, фірм, підприємств, з яких 19 виступили з презентаціями: ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ СП «НІБУЛОН», Компанія ІТС, ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», ТОВ «Українська Чорноморська Індустрія», ТОВ «Світовий контейнерний сервіс», ТОВ ПТК Шабо, ТОВ «Інтертелеком», Інтер сервіс плюс, ПАТ КБ «Приват Банк», ПАТ «Одесакабель», ТОВ «АГРОТЕХНІКА», ПАТ «Гемопласт», ТОВ «Стар Енержи» ТОВ «Одеський коровай», ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич», Компанія «AIESEC», ПВТП «Екстра» (торгова мережа «ОБЖОРА»), ТОВ «Вілсон». Решта підприємства надіслали вакансії, які розташовані на сайті foodprofi.odessa.ua та на стенді Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

На Ярмарку вакансій, крім спілкування з роботодавцями, студенти та випускники ОНАХТ змогли отримати інформацію про умови роботи, практичної підготовки, стажування, підвищення кваліфікації та мали можливість ознайомитися з вимогами, що ставляться до фахівців кожної окремої спеціальності, до їх особистісних якостей, отримали інформацію щодо стажування у різних країнах світу (Германія, Туреччина, Греція, Бразилія, Норвегія, США та ін.). Всі бажаючі мали можливість пройти тестування, що проводили фахівці Одеського міського центру зайнятості та ознайомитися з вакансіями, які були надані цією організацією..

За відгуками студентів чимало з них знайшли для себе місця практики та працевлаштування під час даного заходу. Отже, Ярмарок вакансій в Одеській національній академії харчових технологій – це не тільки унікальна можливість знайти нові знайомства і просунутися по кар’єрних сходах, це своєрідний трамплін для молодого фахівця!