07.04.2021 р. відбувся круглий стіл в рамках III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОНТРОЛЮ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

7 квітня 2021 року на кафедрі обліку та аудиту ОНАХТ у форматі відео-конференції відбувся круглий стіл в рамках ІІI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді». Метою конференції була виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді, сприяння її успішному кар’єрному старту і професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.

Брали участь здобувачі освіти 4-го курсу СВО «Бакалавр» та 1 курс СВО «Магістр» ОНАХТ спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Доповіді на різні актуальні теми сучасності супроводжувалися інформативними презентаціями та активними дискусійними питаннями не тільки зі сторони здобувачів, а також зі сторони викладачів та гостей.

Щиро дякуємо за організацію круглого столу доценту кафедри обліку та аудиту Євтушевській О.О.

Бажаємо всім творчого натхнення і успіхів у подальших наукових дослідженнях!

Слайд1       Слайд2